Linki
Gości
Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 
Licznik odwiedzin
309460
DzisiajDzisiaj140
WczorajWczoraj195
W tym tygodniuW tym tygodniu335
W tym miesiącuW tym miesiącu4676
WszystkichWszystkich309460
54.87.156.29

Wycieczka do Miodoborza klasa IC

 

Informacja

 

Wyniki konkursów w roku szkolnym 2013/2014

Lp.

Data

Tytuł Konkursu

Rodzaj konkursu

Organizator

Uczestnicy, zajęte miejsce

Opiekun

1.

05.10.2013

„Przegląd Dziecięcej Twórczości Plastycznej Suwałki 2013”

 

Plastyczny

SOK Suwałki

I miejsce
Daria Dzienis

 

 

Anna Smokowska

2.

24.10.2013

„VIII Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Karola Wojtyły”

 

 

Recytatorski

Zespół Szkół im. Jana Pawła II  w Kleosinie

II miejsce

Maria Sobuniewska

wyróżnienie

Kamila Siękiewicz

 

 

Jolanta

Żaborowska

3.

18.10.2013

Mistrzostwa Powiatu Suwalskiego w Piłce Nożnej Dziewcząt Szkół Podstawowych

 

 

Sportowy

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy     w Suwałkach (Słobódka)

 

II miejsce

 

Tomasz Ferenc

4.

18.10.2013

Mistrzostwa Powiatu Suwalskiego w Piłce Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych

 

 

Sportowy

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy     w Suwałkach
(Słobódka)

III miejsce

 

Tomasz Ferenc

5.

23.10.2013

Szkoła podstawowa

„Sztafetowe biegi przełajowe Zrzeszenia LZS”

 

Sportowy

Powiatowe Zrzeszenie LZS
w Suwałkach (Wiżajny)

V miejsce

 

Tomasz Ferenc

6.

22.11.2013

Mistrzostwa Powiatu Suwalskiego w Futsalu Chłopców Gimnazjum

 

 

Sportowy

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy   w Suwałkach

(Filipów)

 

I miejsce

 

Tomasz Ferenc

7.

20.11.2013

I Regionalny konkurs recytatorski dla uczniów klas II-III Szkół Podstawowych „Jesień w Poezji”

 

Recytatorski

 

Zespół Szkół           w Judzikach

II miejsce

Piotr Świerzbin

wyróżnienie

Amelia Panek

 

Anna Ślimkowska

8.

26.11.2013

Konkurs  plastyczny

„Dyzio marzyciel. Gdy zamykam oczy…”

 

Plastyczny

Publiczna biblioteka im.   M. Konopnickiej

w Suwałkach

III miejsce

Aleksandra Barszczewska

wyróżnienie

Michał Zieliński

 

Anna Smokowska

9.

01.09.2013
-30.11.2013

Wojewódzki Konkurs zbiórki zużytych baterii – „Zbieraj nie wyrzucaj”

Ekologiczny

Marszałek województwa Podlaskiego

16 miejsce w województwie Szkoła Podstawowa

Wyróżnienie

Mateusz Ślimkowski

Małgorzata Rant

10.

05.12.2013

Powiatowy Halowy Turniej LZS w piłce nożnej Szkół Gimnazjalnych – dziewcząt o puchar Starosty Suwalskiego

 

 

Sportowy

 

Powiatowe Zrzeszenie LZS       w Suwałkach

 

I miejsce

 

Tomasz Ferenc

11.

17.12.2013

Kampania Białej Wstążki

 

------------

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

Wyróżnienie

 

Ewa Świerzbin

12.

24.01.2014

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

 

Humanistyczny

Kuratorium Oświaty  w Białymstoku

KWALIFIKACJA DO STOPNIA WOJEWÓDZKIEGO

Mariusz Drobiszewski

 

Anna Domańska

13.

29.01.2014

Wojewódzki Konkurs

Języka Polskiego

 

Humanistyczny

Kuratorium Oświaty  w Białymstoku

KWALIFIKACJA DO STOPNIA WOJEWÓDZKIEGO

Tytuł finalisty

Zuzanna Zaśkiewicz

 

Agnieszka Jurewicz

14.

30.01.2014

Wojewódzki Konkurs

Matematyczny

Matematyczny

Kuratorium Oświaty  w Białymstoku

KWALIFIKACJA DO STOPNIA WOJEWÓDZKIEGO

Tytuł finalisty

Marlena

Rogucka

 

Agnieszka Adamowicz

15.

03.02.2014

Recenzje Młodych Czytelników

 

Humanistyczny

 

Gazeta Współczesna

 

Paulina Arasimowicz

 

Anna Domańska

16.

14.02.2014

Wojewódzki Konkurs

Geograficzny

 

Geograficzny

Kuratorium Oświaty  w Białymstoku

KWALIFIKACJA DO STOPNIA WOJEWÓDZKIEGO

Laureat

Mariusz Drobiszewski

 

Ewa Łebkowska

17.

01.02.2014

I Zimowy Turniej Piłki Nożnej

 

Sportowy

Suwalski Klub Sportowy WIGRY

II miejsce

Rocznik 1999/2000

Tomasz Ferenc

18.

16.02.2014

Turniej Piłki Nożnej

 

Sportowy

 

Raczki

I  miejsce

Tomasz Ferenc

19.

27.02.2014

III Powiatowy Konkurs Recytatorski pt:. ,,Poeci pogranicza Warmii, Mazur i Suwalszczyzny im. Wacława Klejmonta”

 

Recytatorski

Zespół Szkół         w Bakałarzewie

Gminna Biblioteka Publiczna

KWALIFIKACJA DO STOPNIA REJONOWEGO

Kamila Siękiewicz

Ewelina Podbielska

 

Jolanta Żaborowska

20.

09.03.2014

IX Edycja Konkursu – Młodzież jakiej nie znacie pt. „W moim młodzieńczym życiu jestem stróżem poranka nadziei”.

Literacki

Katedra Dydaktyki   i Edukacji Szkolnej   w Instytucie Pedagogiki KUL Jana Pawła II.

Finalistka

Marysia Sobuniewska

Jolanta Żaborowska

21.

07.04.2014

II Powiatowy Konkurs Pieśni i Piosenki Religijnej o Tematyce Wielkopostnej i Wielkanocnej

Muzyczny

Starostwo Powiatowe             w Suwałkach,

Publiczne Gimnazjum           w Wiżajnach,

Parafia pw. Św. Teresy z Avila               w Wiżajnach.

Podziękowanie

za udział

Ireneusz Jurczyk

22.

03.04.2014

VI Powiatowy Konkurs Recytatorski "Strofy Jana Pawła II"

Recytatorski

Zespół Szkół         w Filipowie

III miejsce

Anna Radzewicz

Wyróżnienie: Ewelina Podbielska

Małgorzata Rant

23.

01.09.2013

30.05.2014

Ogólnopolski konkurs zadaniowy „Aktywni dla klimatu”

Ekologiczny

Fundacja Ośrodka Edukacji Ekologicznej          w Warszawie

28 miejsce                     w Polsce drużyna w składzie:

Adrianna Milewska,

Agnieszka Borkowska,      Joanna Grzyb,

Gabriela Sikorska,

Adrian Budziński

 

 

Małgorzata Rant

24.

03.06.2014

„Wakacyjne bezpieczeństwo widziane oczami dziecka”

Plastyczny

Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w B-stoku, Podlaski Kurator Oświaty, PIP, KRUS.

Wyróżnienie otrzymali:

Anna Radzewicz

Sandra Smokowska

Anna Smokowska

25.

06.06.2014

Międzyszkolny Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka

Intelektualny

Zespół Szkół         w Bakałarzewie

I miejsce

Karolina Wronowska,

II miejsce

Julia Jonio,

III miejsce

Ania Kardel.

Ireneusz Jurczyk

26.

11.06.2014

III edycja konkursu plastycznego promującego

Światowy Dzień Godności oraz Europejski Dzień Walki

z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych pt.

„Niepełnosprawni są wśród nas”

Plastyczny

Ośrodek – Edukacyjno – Wychowawczy Bród Nowy 15; 16- 402 Suwałki

II miejsce

Marta Jaroszuk

Wyróżnienie

Bartosz Dyczewski

Renata Pszkowska

27.

17.06.2014

Wojewódzki Turniej LZS w piłce nożnej chłopców „Piłkarska Kadra Czeka”.

Sportowy

PZ    LZS               w Białymstoku

I miejsce

Drużyna w składzie:

Bartosz Gużewski,

Wojciech Żegaczewski,

Mariusz Olender,

Piotr Trzasko,

Patryk Rogucki,

Adrian Jurewicz,

Paweł Wasilewski,

Mateusz Przemielewski,

Marcin Nowak

Tomasz Ferenc

28.

2013/2014

II edycja kampanii                   „Czytam więc  wiem”

akcja „Czytam, bo lubię”

Literacki

Gazeta Współczesna, Kurier Poranny.

Podziękowania

Kinga Jurczyk,

Paulina Arasimowicz,

Marlena Rogucka

Małgorzata Rant

29.

2013/2014

II edycja kampanii „Czytam więc  wiem”  konkurs

„Moje Pasje, moje stypendium”

Literacki

Gazeta Współczesna, Kurier Poranny.

Podziękowania

Wiktoria Kibitlewska,

Angelika Birtsh,

Dominika Birtsh,

Kinga Jurczyk,

Mateusz Jurczyk.

Małgorzata Rant

 

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2014/2015

 

Słubice 2014 - "Piłkarska Kadra Czeka"

 

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolego 2014/2015

 

Dyrekcja Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Filipowie

zaprasza

Uczniów, Nauczycieli i Rodziców na inaugurację roku szkolnego 2014/2015, która odbędzie się dnia 1 września 2014 r.

 

Program uroczystości:

¨ godz. 800 Msza Święta w Kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Filipowie;

¨godz. 900 uroczysta akademia w hali sportowej Zespołu  Szkół w  Filipowie.

 

 

Miejsce spotkań uczniów poszczególnych klas z wychowawcami
w dniu 1 września 2014 r.


Lp. Imię i nazwisko Klasa Nr. sali
1. Teresa Żukowska PP[1] 4  godz.1245-1645
2. Wiesława Trocka OA 4
3. Halina Orłowska OB 5
4. Małgorzata Orłowska OC 6
5. Janina Wiśniewska 1a 208
6. Henryka Cichocka 1b 207
7. Halina Kibitlewska 1c 211
8. Alicja Szulińska 2a 201
9. Celina Dobrzyńska 2b 212
10. Anna Danuta Ślimkowska 3a 210
11. Danuta Grochowska 3b 209
12. Anna Domańska 4a 106
13. Katarzyna Moćkun zastępstwo Paulina Chmura Kalata 4b 13
14. Agnieszka Jurewicz 5a 9
15. Agnieszka Adamowicz 5b 14
16. Anna Smokowska 6a 102
17. Helena Wiśniewska 6b 12
18. Lucyna Konieczna 1a 205
19. Edyta Sielawa 1b 203
20. Aneta Dąbrowska 2a 108
21. Jolanta Żaborowska 2b 105
22. Adam Kraszewski 3a 107
23. Danuta Brzęk 3b 110


[1] Punkt przedszkolny

 

 

Informacja


Dnia 28.08.2014r. o godz.800 w sali 203

odbędzie się posiedzenie Rady Pedagogicznej.

Porządek spotkania :

- 800 – posiedzenie  Rady Pedagogicznej,
- 915 – szkolenie,
- 1030 – przerwa,
- 1100- spotkanie grup powołanych na posiedzeniu.

Dyrekcja
Zespołu Szkół w Filipowie

 

Przedszkole jutra

Informacja

 

Zespół Szkół w Filipowie w okresie od 01.07.2014 r. do 31.05.2015 r. realizuje projekt o nazwie: „Przedszkole jutra” o nr: WND-POKL.09.01.01-20-317/13 dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, priorytet IX. Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, działanie 9.1 Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty, poddziałanie 9.1.1 Zmniejszenie nierówności w stopniu upowszechnienia edukacji przedszkolnej. Celem projektu jest stworzenie w oddziałach przedszkolnych w Szkole Podstawowej w Filipowie warunków umożliwiających objęcie wychowaniem przedszkolnym dzieci w wieku 3-4 lata poprzez modernizację istniejącego placu zabaw, dostosowanie pomieszczeń oraz zakup wyposażenia.

 

Zakończenie roku szkolnego 2013/2014 w gimnazjum

 
Czytam, więc wiem.
Witamy w II edycji kampanii społecznej promującej czytelnictwo

 

Konkurs

Logo szkoły

Okienko zaufania

Kontakt z pedagogiem
szkolnym

Do wakacji 28.06.2014 09:00 -88 Days
Szukaj w serwisie
Imieniny
P wczoraj: Jonasza Mateusza
Wczoraj: Tomasza Maurycego
Dzisiaj: Boguslawa Tekli
Jutro: Gerarda Teodora
Po jutro: Aurelii Ladyslawa
Faza Księżyca
Układ planet
Pogoda na Słońcu
SDAC
Sprawdź IP
JoomlaWatch Agent
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval
JoomlaWatch Visitors


87.8%Poland Poland
2.7%United States United States
1.9%Brazil Brazil
1.8%Germany Germany
1.1%Kuwait Kuwait
0.6%United Kingdom United Kingdom
0.5%Italy Italy
0.4%Belgium Belgium
0.3%Mexico Mexico
0.3%China China

Dzisiaj: 18
Wczoraj: 35
Bieżący tydzień: 53
Poprzedni tydzień: 221
Bieżący miesiąc: 744
Poprzedni miesiąc: 654
Ogółem: 2870