Linki
Gości
Naszą witrynę przegląda teraz 80 gości 
Licznik odwiedzin
865161
DzisiajDzisiaj563
WczorajWczoraj2272
W tym tygodniuW tym tygodniu10983
W tym miesiącuW tym miesiącu50965
WszystkichWszystkich865161
54.224.22.27

Wyniki konkursów w roku szkolnym 2015/2016

Wyniki konkursów w I półroczu roku szkolnym 2015/2016

  Data Tytuł Konkursu Rodzaj konkursu Organizator Uczestnicy, zajęte miejsce Opiekun
1 20.10.2015 Mistrzostwa powiatu suwalskiego w piłce nożnej chłopców szkół podstawowych Sportowy Zespół Szkół w Bakałarzewie

I miejsce drużyna w składzie:

1. Bartosz Andryszczyk

2.Damian Szukajtys

3.Piotr Staśkiewicz

4. Bartosz Bitowski

5. Michał Czajewski

6. Aleks Drobiszewski

7.Radosław Pszkowski

8. Paweł Hippel

9. Adam Grądzki

10. Tomasz Fałtynowicz

Tomasz Ferenc
2 20.10.2015 Mistrzostwa powiatu suwalskiego w piłce nożnej dziewcząt   szkół podstawowych Sportowy Zespół Szkół w Bakałarzewie

II miejsce drużyna w składzie:

1. Ewelina Bielecka

2. Natalia Bitowska

3. Beata Zielińska

4. Gabriela Zaśkiewicz

5. Gabriela Sikorska

6. Sandra Smokowska

7. Urszula Mentel

Tomasz Ferenc
3. 14.11.2015

III Przegląd Dziecięcej Twórczości Plastycznej. Suwałki 2015.

„Konie, wilki i inne zwierzaki”..

Plastyczny Suwalski Ośrodek Kultury

Wyróżnienie otrzymali:

1.Oliwia Cimochowska

2. Gabriel Ladra

Anna Smokowska
4. 06.11.2015 Konkurs Recytatorsko- Wokalny "Tobie Ojczyzno". Zespół Szkół                 w Filipowie Gminny Ośrodek Kultury w Raczkach

Klasy I-III

- w recytacji wiersza patriotycznego

I miejsce - Franciszek Kozłowski,

- w kategorii piosenka patriotyczna

IIII miejsce- Martyna Kozielska

Gimnazjum:
- w kategorii piosenka patriotyczna

I miejsce- Jurczyk Kinga,

III miejsce- Angelika Ślimkowska

Katarzyna Panek

Ireneusz Jurczyk

5. rok szkolny 2015/16

Wojewódzki Konkurs

Geograficzny

Geograficzny

Kuratorium Oświaty                         w Białymstoku

KWALIFIKACJA DO STOPNIA REJONOWEGO

Gliniecka Paulina

Zaborowski Rafał

Nowak Marcin

Ewa Łebkowska

6. rok szkolny 2015/15

Wojewódzki Konkurs

Matematyczny

Matematyczny

Kuratorium Oświaty                         w Białymstoku

KWALIFIKACJA DO STOPNIA REJONOWEGO

Rogucka Marlena

Anna

Kozłowska

7. rok szkolny 2014/15

Wojewódzki Konkurs

Chemiczny

Chemiczny

Kuratorium Oświaty                        w Białymstoku

KWALIFIKACJA DO STOPNIA REJONOWEGO

Radzewicz Anna

Arasimowicz Paulina

Edyta

Sielawa

8. 19.11.2015 III Regionalny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas II-III Szkół Podstawowych „Jesień w Poezji” recytatorski Szkoła Podstawowa w Judzikach

II – miejsce:

Weronika Jurczyk

Wyróżnienie:

Podbielska Julia

Halinka Kibitlewska
9. 24.11.2015

Szkolny konkurs plastyczny

pt. ::Cztery Pory Roku – Jesień”.

Plastyczny Szkoła Podstawowa w Filipowie

Kategoria kl. 0-1

I miejsce – Ewa Grądzka

II miejsce – Ola Czarniewska

III miejsce – Jakub Kiersztyn

Wyróżnienie:

Michał Rant

Kategoria kl. 2-3

I miejsce – Anna Zadykowicz

II miejsce – Sandra Sojka

III miejsce – Weronika Wróblewska

Wyróżnienie:

Oliwia Wilczewska

Renata Pszkowska
10. 27.11.2015 Mistrzostwa Powiatu Suwalskiego w FUTSALU Sportowy Powiatowy Szkolny Związek Sportowy

II miejsce drużyna w składzie:

1.Józwik Patryk

2. Rafał Zaborowski

3. Daniel Masalski

4. Patryk Rogucki

5. Paweł Sierzputowski

6. Bartosz Brzozowski

7. Kamil Sierocki

8. Kamil Walicki

9. Damian Kamiński

10. Marcin Nowak

 
11 07.12.2015

Edycja wojewódzka konkursu plastycznego

Przeczytaj i namaluj – podróż po literaturze dziecięcej i młodzieżowej"

Plastyczny Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku

Nagroda główna w IIkategoria wiekowej:

Rafał Rant

Anna Smokowska
12 10.12.2015 Powiatowy Halowy Turniej LZS w piłce nożnej dziewcząt szkół gimnazjalnych o puchar Starosty Suwalskiego Sportowy Powiatowe Zrzeszenie LZS   w Suwałkach

I miejsce drużyna w składzie:

1. Peczulis Karolina

2. Sierocka Barbara

3. Anna Radzewicz

4. Sylwia Mentel

5. Olga Trzasko

6. Kinga Jurczyk

7. Anita Gliniecka

8. Patrycja Mentel.

9. Paulina Gliniecka

10. Marlena Rogucka

11.Zuzanna Kamińska

12.Kardel Anna

13.Monika Rydzewska

Tomasz Ferenc
13 rok szkolny 2015/16

Wojewódzki Konkurs

Geograficzny

Geograficzny

Kuratorium Oświaty                         w Białymstoku

Laureat wojewódzkiego konkursu

geograficznego

Gliniecka Paulina

Ewa Łebkowska

14 18.03.2016 Coca cola Cup Sportowy  

Awans do II tury rozgrywek:

Drużyna w składzie:

Karolina Peczulis

Zuzanna Kamińska

Paulina Gliniecka

Anna Radzewicz

Sylwia Mentel

Marlena Rogucka

Olga Trzasko

Anna Kardel

Barbara Sierocka

Anita Gliniecka

Tomasz

Ferenc

15 10.03.2016 V Suwalski Etap Powiatowego Regionalnego Konkursu Recytatorskiego „Poeci Pogranicza Warmii, Mazur i Suwalszczyzny im. Wacława Klejmonta” Recytatorski

Gminna Biblioteka Publiczna w Bakałarzewie,

Zespół Szkół w Bakałarzewie

I miejsce:

1. Anna Radzewicz

Wyróżnienie:

Ewelina Bielecka

J. Żaborowska

A. Jurewicz

16 16.03.2016 Międzyszkolny konkurs Języka angielskiego zawodowego Szkól gimnazjalnych Wiedzy Zespół Szkół nr 6 w Suwałkach.

III miejsce:

Marlena Rogucka

Paulina Chmura

Katarzyna

Moćkun

17 15.12.2015 „Wymaluj święta marzeń” Plastyczny Gazeta Nowiny Suwalskie

I miejsce

1. Oliwia Sokołowska

Wyróżnienie

Aleksandra Głódź

Anna Smokowska

II półrocze roku szkolnego 2015/2016

18 12,04.2016 Wiosenne zawody zrzeszenia LZS w biegach przełajowych. Sportowy

Powiatowe Zrzeszenie

Ludowe Zespoły Sportowe w Suwałkach

Rocznik 2003 – dystans 900m:

IV miejsce:

Ewelina Bielecka

Rocznik 2006 i młodsze –dystans 600 m:

IV miejsce:

Oliwia Wilczewska

VI miejsce

Alicja Kibitlewska

Rocznik 2005 – dystans 600 m:

IV miejsce:

Klaudia Chrzanowska

Tomasz Ferenc
19. 15.04.2016 „Kadry historii” Historyczny Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku

Wyróżnienie:

1. Paulina Arasimowicz

2. Hanna Jurewicz

3. Olga Chmura

4. Wiktoria Kibitlewska

5. Hubert Rudziewicz

Katarzyna Panek
20 26.04.2016 Powiatowe zawody zrzeszenia LZS w tenisie stołowym Sportowy

Powiatowe Zrzeszenie LZS                 w Suwałkach

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Przerośli

kategoria młodzik

V miejsce:

Bartosz Andryszczyk

Kategoria junior:

III miejsce:

Arkadiusz Tomkiewicz

IV miejsce:

Kamil Walicki

Adam Kraszewski
21. 26.04.2016 „Niepełnosprawni są wśród nas” Plastyczny

Polskie stowarzyszenie na rzecz osób z upośledzeniem umysłowym

Koło w Suwałkach

III miejsce

Bartosz Dyczewski

Renata Pszkowska
22 13.05.2016

Powiatowy turniej LZS w Piłce Nożnej Chłopców

„Mała Piłkarska Kadra Czeka” o puchar Starosty Suwalskiego

Sportowy

Powiatowe Zrzeszenie LZS                 w Suwałkach

Starosta Szczepan Ołdakowski

III miejsce

drużyna w składzie

1. Bartosz Bitowski

2. Aleks Drobiszewski

3. Paweł Hippel

4. Bartosz Andryszczyk

5.Damian Szukajtys

6. Adam Grądzki

7. Piotr Świerzbin

8. Piotr Staszkiewicz

9. Mateusz Michniewicz

10. Michał Czajewski

Tomasz Ferenc
               
 

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016 w gimnazjum

 

 

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016 w szkole podstawowej

 

 

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Uroczyste zakończenie roku szkolnego  odbędzie się   24 czerwca  2016 roku

    Program uroczystości :
   
•    godz. 830 – Msza św. dla wszystkich uczniów
                    Zespołu Szkół w Filipowie
•    915 – 1100– uroczyste  zakończenie r. szk. 2015/2016  
                   w hali gimnastycznej  dla uczniów szkoły  
                   podstawowej
•    1130 – 1300 - uroczyste  zakończenie r. szk. 2015/2016  
                   w hali gimnastycznej  dla uczniów gimnazjum  

Odjazdy  autobusów zostaną podane w późniejszym terminie

 

Wykaz podręczników do zakupu przez rodziców w roku szkolnym 2016/2017

 

Wykaz podręczników dla  punktu  przedszkolnego na rok szkolny 2016/2017  >>>>

Wykaz podręczników dla  szkoły podstawowej i gimnazjum na rok szkolny 2016/2017  >>>>

 

Rejonowy Konkurs Mitologiczny


2 czerwca czworo uczniów z klasy Va - Paweł Barszczewski, Nikola Benczyk, Oliwia Sieńkowska i Kacper Warejko-  wzięło udział w Rejonowym Konkursie Mitologicznym w Szkole Podstawowej nr 10 w Suwałkach. Pytania konkursowe nie były łatwe. Należało wykazać się znajomością "Mitologii" J. Parandowskiego oraz umiejętnością interpretacji związków frazeologicznych powiązanych z mitologią. Doskonale poradził z tym sobie Kacper Warejko, zajmując w konkursie II miejsce. Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy uczestnika.
Gratulujemy wiedzy i życzymy kolejnych ...wieńców laurowych.

 

Konkurs Tenisa Stołowego w WTZ


W ramach Europejskich Dni Sportu dla Wszystkich Gminny Ośrodek Kultury w Filipowie zaprosił uczniów klasy Va do udziału w Turnieju Tenisa Stołowego w Warsztacie Terapii Zajęciowej. Dwugodzinne rozgrywki zaowocowały pucharami. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy a GOK i WTZ dziękujemy za zaproszenie.

 

Wyróżnienie dla szkoły w konkursie " W barwach biało- czerwonych"

 

Wyróżnienie w konkursie "Wstańcie chodźmy"

 
Bezpieczne wakacje

 

Rodzina Szkół JPII

Okienko zaufania

Kontakt z pedagogiem
szkolnym

Orzeł Biały

Do wakacji 26.06.2016 09:00 -28 Days
Szukaj w serwisie
Imieniny
P wczoraj: Marii Magdaleny
Wczoraj: Bogny Apolinarego
Dzisiaj: Kingi Krystyny
Jutro: Walentyny Krzysztofa
Po jutro: Anny Miroslawy
Faza Księżyca
Układ planet
Pogoda na Słońcu
SDAC
Sprawdź IP
JoomlaWatch Agent
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval
JoomlaWatch Visitors


88.5%Poland Poland
7.3%United States United States
2.5%Germany Germany
0.3%Russian Federation Russian Federation
0.2%United Kingdom United Kingdom
0.1%Netherlands Netherlands
0.1%France France
0.1%Ukraine Ukraine
0.1%Kuwait Kuwait
0.1%Canada Canada

Wczoraj: 13
Poprzedni tydzień: 96
Bieżący miesiąc: 443
Poprzedni miesiąc: 1653
Ogółem: 4409