Z historii Filipowa
Strefa wiedzy
Linki

Zielona Szkoła klasy VB

       

        W dniach 5.06.2018r- 7.06.2018r uczniowie klasy V b  przebywali  w Posejnelach
( gmina Giby)  na Zielonej  Szkole.  W  czasie pobytu zwiedziliśmy  stary ,drewniany kościół w Gibach, byliśmy przy  symbolicznym pomniku ofiar Obławy Augustowskiej w 1945r, w  Szkole Podstawowej  w Gibach  i nad pięknym jeziorem Gieret.  
Korzystaliśmy z  ładnej  pogody, dużo czasu spędzaliśmy na świeżym powietrzu. Odbył się mecz  piłki siatkowej, piłki nożnej, wzięliśmy udział w konkursie plastycznym pt ,,Najpiękniejsze miejsce w Posejnelach”, w   konkursie pt,,  Kto najlepiej zachowywał się na Zielonej Szkole?”, było ognisko, wspólny śpiew i  pieczenie kiełbasek.
Zrelaksowani i  wypoczęci  wróciliśmy do Filipowa. Zabraliśmy ze sobą  do domów piękne wspomnienia.

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Doradztwo zawodowe

 

Rodzina szkół

Orzeł biały